Our Services

Firmamız dış cephe cam temizlik yahut cam temizliği mevzularında uzun senelerdir deneyimli bir firmadır. Dış cephe temizliği’nde madeni ve cam yüzeyler birbirinden ayrıcalıklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde cam silme temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır.

Uygulanan ve kullanılan kimyasallar mutlaka TSE belgesine haiz ürünlerden seçilmelidir. Zira yanlış meydana getirilen dış cephe cam temizlik hizmeti müessir ve kalıcı çözümden çok aşırı geçici ve cepheye zarar sağlayan bir hizmetten öteye gitmez, aksine korozyonu hızlandırır. Öteki bir mevzuda muhakkak yeni iş güvenliği yasasına müsait ekip ve ekipmanlarla çalışmaktır.

Meydana getirilen araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda görmüş olduk ki dış cephe temizliği yılda minimum iki kere yapılmalı ve binamızı korozyona karşı korumalıyız. Doğru meydana getirilen dış cephe cam temizliği cephelerin yağmur, kar ve toza karşı en fazlaca korumasını sağlayacağı benzeri estetik görünümlerini de koruyacaktır. Bir başka önemli husus ise; hariç cephe cam temizliğini oluşturan şirket ve ya şahısların iş güvenliği açışından hariç cephe cam temizliği meydana getiren personellerin SGK lı olmaları ve müşteriye bu konu için itimat vermeleridir.

Dış cephe alikoband, alemiyon, metal, kaplama, cam giydirme cephe, plaza veya yüksek bina çeşidi ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı, makaslı platform, örümcek vinç yada teleskopik uzatma ile binanıza müsait bir çözüm önerilir.

Cephenizin periyodik (sürekli) temizlik silimi hakkında sözleşme önerilerimizi dikkate almanızı önerir çalışmamızın devamını diliyoruz…

Have a Question?